Фото- і відеозйомка

На пам'ять про весілля залишаються відеофільм і весільний альбом або фотокнига. Перелистуючи безцінні аркуші та переглядаючи весільні кадри, можна вивчити традиції і демонструвати моду. Дивувати внуків та дітей красою і молодістю. Ось чому вимоги наречених до якості фотографій і відеофільму постійно зростають. Молодята ставлять особливі побажання до ідеї і творчого підходу у весільній фотографії та відеомистецтві.

Агенція весільних послуг «Наталі» зібрала команду успішних фотографів, відеооператорів і дизайнерів, кращих у місті Тернополі, які мають багаторічний досвід роботи у весільному бізнесі, найсучаснішу апаратуру і використовують нові методи обслуговування клієнтів. Саме вони диктують моду і задають тон у весільному фото- і відеомистецтві.

Весілля, як гора фотографій і 4-5-годинне відео давно пішли в минуле. Сьогодні це абсолютно інша продукція, до якої майстру найвищої кваліфікації у весільній фото- і відеоіндустрії підходять з великою відповідальністю. Тепер дуже популярні фото і відеозйомка у форматі Love story. Робота починається за кілька тижнів до весілля. Придумуються історія і стиль зйомки, пишеться сценарій. Маленький фільм створюється згідно всіх художніх законів і з підключенням найсерйознішого обладнання. У день зйомок наречена з нареченим стають справжніми акторами. Для створення відповідного стилю використовуються реквізит, одяг, аксесуари. Команда весільної агенції Наталі вибирає необхідні інтер'єри, виїзжає за місто, знімає у замках, у полях, у клубах, в горах і навіть у воді.

Як показує досвід, Love story завжди стає хітом у святковій весільній програмі. Перегляд відокліпу романтичної історії, покладений на музику, викликає у гостей найніжніші хвилювання та емоції.

Приклади відеосюжетів та фотоальбомів запрошуємо переглянути в офісі агенції весільних послуг «Наталі».

© 2009-2019, НАТАЛІ-МОДА
© 2009-2019, design by MRoma