Запуск голубів

Голуби в руках молодятГолуби вважають символом вірності і кохання. Кажуть, що коли голубка гине, голуб підіймається високо в небо і падає вниз. Адже він не уявляє свого життя без коханої...

Саме тому наречений і наречена на весіллі часто замовляють голубів, щоб одночасно випустити їх у небо. Коли птахи полетять разом, вважають, що сімейне життя буде щасливим і довгим. Іноді до лапок голубів прив'язують рожеву та голубу стрічки. Голуб, який летить першим, символізує первістка: з голубою стрічкою — буде хлопчик, з рожевою — дівчинка.

Весільні голуби для такого прекрасного дійства можна замовити в агенції весільних послуг «НАТАЛІ-МОДА», де Вам запропонують спеціально навчених птахів, які вміють позувати перед фотокамерою, і знають, як потрапити додому.

Існує народна прикмета, що, коли на весіллі перед випуском голубів у небо, загадати бажання, воно обов'язково здійсниться...

Хлопчина з голубом Молодята з голубами Запуск голубів

Запуск кульок у небо

Червоне серце з повітряних кульок Цікавою традицією на весіллі стало випускати у небо червоне або червоно-біле серце, виконане із повітряних кульок, для того щоб воно піднялось у небо, наповнюють гелієм, які прив'язують до цього серця. Також прив'язують до серця спеціальну стрічку з іменами закоханих. Чим більше кохання у молодят, тим більше більше серце вони випускають у небо. Чим вище воно підніметься, тим довше і сильніше їхнє почуття.

© 2009-2019, НАТАЛІ-МОДА
© 2009-2019, design by MRoma