XI Міжнародна спеціалізована виставка
«Весілля – 2011»

Показ весільної колекції 2011 НАТАЛІ-МОДА «Пелюстки любові»
на XI Міжнародній спеціалізованій виставці «Весілля – 2011»

Ніжна симфонія «Пелюсток Любові» на столичному подіумі

Що може зрівнятись з ніжним дотиком, приємним запахом та милим поглядом коханої людини. Лише королева всіх квітів – троянда. Під її аромат так приємно почути цих три звичних слова: Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ. Саме під мелодію цієї пісні виробник весільного, вечірнього та дитячого одягу «НАТАЛІ-МОДА» презентував свою нову колекцію весільних суконь 2011року «Пелюстки Любові» на ХІ Міжнародній виставці «Весілля. Сімейний вернісаж. Світ моди» 7-10 квітня у Києві. Дизайнер салону «НАТАЛІ-МОДА» Наталія Стефанчук уже вдруге вражає жителів столиці своїми весільними нарядами. Сукні з дорогих тканин, найелегантніших мережив, створені, щоб підкреслити силует: понижені талії, розкішні ліфи, пишні спідниці, королівські шлейфи. Сукні з цієї колекції відповідають трендам сучасної світової весільної моди. Завдяки дорогим мереживам та оздобленню коштовними каменями, вони зачаровують своєю невловимістю, романтизмом та витонченістю. Серед 23-х виробників весільних та вечірніх нарядів, лише троє, серед яких і Наталія Стефанчук, на подіумі представили свої колекції. Присутніх так вразила вишуканість нарядів «НАТАЛІ-МОДИ», що кілька суконь купили одразу після показу.

– Розкажіть про виставку в Києві

– Упродовж трьох днів на розкішно прибраній сцені відбувалися виступи шоуменів, артистів, творчих колективів, проводилися різноманітні конкурси, ну, і звісно, модні дефіле. Учасники виставки демонстрували власну продукцію. Словом, увесь спектр весільних послуг умістився на 2500 кв.м. Майбутні молодята могли з легкістю обрати на власне весілля потрібну атрибутику.

– Які модні тенденції у наступному році?

– Наймоднішими будуть пишні весільні сукні. Тут, як ніколи, доречний облягаючий ліф, кринолін, дорогі тканини – все, що здатне вирвати з буднів і перетворити звичайну дівчину в казкову принцесу. Прихильницям фасону «рибка» буде приємно дізнатися, що в 2011 році він не втратить своєї актуальності, так що наречені, що володіють стрункою фігурою, зможуть продемонструвати її у всій своїй красі. Сукні у стилі «ампір» здають свої позиції. Новинкою є плаття-трансформери, в яких довга спідниця перетворюється у коротку. У сукні до колін набагато зручніше під час весільної забави. Усі ці фасони представлені у моїй колекції 2011 року «Пелюстки Любові». У фаворі серед кольорів, звичайно, залишається білий, модні золотистий, чорний, червоний та «бордо», особливо стильним вважається поєднання чорного з білим. На голові у наймоднішої нареченої - тендітний капелюшок із прозорою вуаллю.

– Чи хоча б одна тернопільська наречена одягнула весільну сукню чорно-білого кольору?

– На мою думку, наші наречені ще не готові одягнути весільну сукню такого незвичного поєднання. Адже ще пять років тому доводилося переконувати клієнтів одягнути сукню кольору «avory» або кольору шампанського. Хоча серед моїх клієнтів були і такі наречені, що одягали сукні золотистого, червоного, синього, бордового, «капуччіно» кольорів.

–Ви маєте досвід участі в іноземних виставках, чим весільна мода в Європі відрізняється від вітчизняної?

– Європейська наречена ставить особливо великі вимоги до точності виконання з каталожним взірцем та високі вимоги до сервісу.

Повернення додому з виставок, за словами Наталії Стефанчук, завжди супроводжується солодкою втомою і величезним бажанням творити щось нове. Адже потреба йти у ногу з часом є актуальною у весільній моді, з кожним роком наречені стають все більш обізнаними й намагаються бути схожими на моделей з світових подіумів.

Галерея

Переглянути галерею повністю.

© 2009-2019, НАТАЛІ-МОДА
© 2009-2019, design by MRoma