Мелодія Віденського балу у Тернополі

Казка. Тридев’яте королівство, де є справжні принц та принцеса, де королівський палац вражає своєю вишуканістю та, водночас, стриманістю. Бал, де мелодія Відня не залишає байдужим жодного гостя.

Увечері 21 жовтня 2010 року ця казка ожила у Тернопільському Драматичному театрі. Сотні машин, лімузини, що під’їжджали до входу, червона килимова доріжка, паж, що зустрічає Тебе при вході, фотокамери, кореспонденти глянцевих журналів (серед них, звичайно, редакція «Щасливої пари»), відеооператори телевізійних каналів («1+1», «ІНТБ») . Десь тут поєднались сьогодні казка братів Грімм та голлівудська вечірка.

В цей день тут зібрався увесь тернопільський бомонд. Леді у шикарних платтях повної довжини та джентльмени в не менш розкішних костюмах з метеликами (дресс-код балу). Розпочався вечір із незабутнього вальсу від танцювальної студії «Альянс». Танцівниці у білих сукнях від центру весільного, вечірнього та дитячого одягу «НАТАЛІ-МОДА» у парі із своїми кавалерами кружляли у танку, та зачаровували цим видовищем усіх присутніх. Далі – майстер-клас від відомого київського хореографа Дмитра Дікусара та вечір безкінечного танцю. Полонези, мазурки, віденський чарівний вальс. Танцювали усі, та ще й короля з королевою обрали. Попри це у розпалі вечірки відбувся аукціон, кошти від якого пішли на благодійність. Люди з радістю купляли лоти, щоб допомогти організаторам – маркетинговій групі «9 ½ ідей», а зокрема, Святославу Лашкевичу – зробити на одну добру справу більше. Завершенням свята був розіграш подарунків від спонсорів.

Для присутніх цей вечір став однією з тих незабутніх миттєвостей, коли життя навкруги зупиняється, і важливим є лише казка, яку створили для Тебе.

Мальва ВОВА

P.S. Інтерв’ю із гостями свята читайте у п’ятому випуску журналу «Щаслива пара».

Фотогалерея

Переглянути галерею повністю.

© 2009-2019, НАТАЛІ-МОДА
© 2009-2019, design by MRoma