Дні моди у Тернополі
прикрасили вечірні та весільні сукні
від ТМ «НАТАЛІ-МОДА»

25 лютого в Українському домі «Перемога» відбулися перші Тернопільські дні моди. Модне дійство зібрало дизайнерів не тільки з Тернополя, а й зі Львова, Києва і Хмельницького, а також повний зал глядачів – неймовірний аншлаг вразив організаторів дійства. Загалом на днях моди було показано 20 колекцій одягу в різних стилях – це і етно, і молодіжний сучасний одяг, а також вишукані весільні та вечірні сукні. Колекції включали в себе не лише жіночий, а й чоловічий модний одяг, а також одяг для маленьких модниць – сценою дефілювала малеча. А родзинкою модного заходу став вражаючий показ колекції весільних та вечірніх суконь дизайнера Наталії Стефанчук «Ріки Любові-2012» від торгової марки «НАТАЛІ-МОДА».

Показ був поділений на три частини. Кожен блок розпочинали молоді дизайнери-початківці, – вихованці відділення дизайну Галицького коледжу ім. В. Чорновола показали 14 своїх колекцій. А завершували кожну частину професіонали – уже відомі та імениті дизайнери: тернополянки Наталія Стефанчук, Оксана Бачинська та Марія Діденко, а також львівські дизайнери Ірина та Оксана Мурашки, Ольга Романова, спеціально запрошений гість із Києва – мистецтвознавець та дизайнер Мирослав Мельник.

Колекцією «Ріки Любові» від ТМ «НАТАЛІ-МОДА» завершувались Тернопільські дні моди, тож вишукані жіночні сукні стали своєрідним підсумком модного дійства. Колекція включає в себе витончені та елегантні весільні, вечірні та випускні сукні в білих, синіх, небесно-блакитних, насичених зелених та тепло-рожевих тонах – саме ці кольори модні в цьому сезоні.

– Ми використали при створенні нашої колекції такі світові тренди, як легкі та ніжні тканини, драпіровану органзу та шовк, мінімум або навпаки максимум декору, контраст білих, «шампань» кольорів з синіми, бузковими, небесно-голубими, насичено-зеленими, мідними, тепло-рожевими відтінками – все те, що є зараз найбільш актуальним, – розповіла дизайнер Наталія Стефанчук. – А загалом, участь у тернопільських днях моди мене зацікавила через те, що дійство проводиться вперше, і ставить наше місто в один ранг з іншими «модними» містами України. Крім того, це можливість для молодих дизайнерів проявити себе, набратися досвіду в уже більш відомих виробників одягу. Тому ідея цікава, і я з радістю зголосилася взяти в цьому участь.

До речі, перші тернопільські дні моди потішили глядачів не лише показами неймовірних колекцій, а й яскравим музичним шоу. Для присутніх у залі виступали тернопільські співачки Ірина Новомлинська, Надія Гураль, Оксана Корзун, Мар’яна Нестайко, а також учасниця вокального шоу «Голос країни» Уляна Воробей.

Зважаючи на популярність перших Тернопільських днів моди, підтвердженням якої був переповнений зал «Перемоги», цієї весни, у травні, модне дійство матиме продовження. Щоправда, це вже буде не день моди, а цілих три дні. Організатори планують зробити дійство традиційним і проводити його принаймні два рази на рік – навесні та восени. Торгова марка «НАТАЛІ-МОДА» обов’язково братиме участь у наступних фешн-заходах Тернополя.

Інеса Голояд

Фотогалерея

Переглянути всі

Фото Михайла Урбанського

© 2009-2019, НАТАЛІ-МОДА
© 2009-2019, design by MRoma