Колекція весільних суконь
«Ріки Любові»

Ніжну чутливість, неймовірне захоплення, бурхливу пристрасть та безмежне щастя переживає закохана людина. Саме ці найсвітліші, найглибші і найчистіші почуття, немов РІКИ, зливаються в одне ціле й утворюють найпрекрасніше – ЛЮБОВ.

Щоб відчути глибину справжнього кохання, яке, як ріка долатиме всі перешкоди на Вашому сімейному шляху, торгова марка «НАТАЛІ-МОДА» створила водночас витончено-елегантну і розкішно-гламурну колекцію весільного та вечірнього одягу «РІКИ ЛЮБОВІ». Легкі та ніжні тканини, хитросплетіння тонких ниток мережива, водоспад драпірованої органзи та шовку передають чарівність та органічність нареченої. А використання складок різних видів у незвичних місцях сукні підкреслюють красиві та досконалі лінії фігури. Особливого шарму і завершеності образу додають ексклюзивні аксесуари, спеціально виконані майстрами «НАТАЛІ-МОДИ» для кожної моделі.

У колекції «РІКИ ЛЮБОВІ» дизайнер Наталія Стефанчук чудово поєднала теплі спокійні кольори весільного вбрання з контрастними насичено-синіми, небесно-голубими та бузковими оздоблюючими елементами. Вечірні та випускні сукні вражають вишуканим стилем та оригінальним декором.

…РІКИ ЛЮБОВІ. Вони, то лагідно-ніжні, то нестримно-бурхливі, непередбачувані і такі рідні.

Відчуй усю повноту щирих і загадково-солодких почуттів у сукні від торгової марки «НАТАЛІ-МОДА» і стань щасливою Володаркою білосніжного дива!

© 2009-2020, НАТАЛІ-МОДА
© 2009-2020, design by MRoma