Весільні колекції

Колекція весільних суконь НАТАЛІ-МОДА - «Goldent Lady»
Колекція весільних суконь НАТАЛІ-МОДА - «Насолода почуттів» Колекція весільних суконь НАТАЛІ-МОДА - «Шоколадна пристрасть»
Колекція весільних суконь НАТАЛІ-МОДА - «Ріки Любові» Колекція весільних суконь НАТАЛІ-МОДА - «Пелюстки Любові»
Колекція весільних суконь НАТАЛІ-МОДА - Мелодія Весни Весільні сукні з колекції НАТАЛІ-МОДА - Дари кохання

Пані Весільна сукня

Кожна наречена – прекрасна і неповторна. Як тільки дівчина одягає весільну сукню, вона стає схожою на королеву. Яким би елегантним не був наречений, магія весільної сукні нареченої притягує погляди оточуючих саме до її силуету. Спостерігаючи за нареченою, незаміжня дівчина мріє про весільну сукню, а заміжня жінка знає, що більше її не одягне. Пані Весільна Сукня дуже примхлива і амбітна, ви можете одягнути її раз у житті (це якщо мова іде про кохання – раз і назавжди!)

Колір весільної сукні

Запитайте молодих дівчат, потенційних наречених, яким вони уявляють своє весільне вбрання, і більшість з них дадуть відповідь – білим, молочним, кольору ivory, тобто світлим. З давніх-давен білий колір означав невинність. Останнім часом, особливо в країнах Європи, популярними стали весільні сукні пастельних відтінків. Багатьом дівчатам подобаються сукні з кольоровими вставками: червоними, рожевими, блакитними, золотими.

Фасон

Фасонів весільної сукні безліч: скромні, вузькі і пишні з безліччю спідниць, довгі і короткі, плаття зі шлейфами і без них, з окремо виконаними ліфами і спідницями і суцільно скроєні, – усе залежить від уподобання того, хто обирає. Часто вибір фасону сукні залежить від моди: скажімо, нині популярні сукні із заниженою талією або ж виконані у формі «рибки», зі шлейфом. Але такі плаття потребують ідеальної фігури, тому з модою потрібно бути обережним. Якщо вам важко зорієнтуватися самостійно, ви можете довіряти консультантові весільного салону. Працівники салону зацікавлені в тому, щоб ви були неперевершеною, адже ваш весільний образ – їхня реклама. Ваші побажання плюс їхній досвід – це оптимальне рішення.

Декорування

Весільні плаття оздоблюють аплікаціями, камінням svarovsky, мереживом, поєднанням різних фактур тканин, квітами, вишивають бісером. Високо цінується декорування ручної роботи. Ідеально, якщо сукня, фата і рукавички задекоровані в одному стилі.

Готуємось до примірки

Не достатньо вибрати сукню в каталозі, найкраще її приміряти. Якщо певна сукня дуже пасує дівчині в каталозі, це не означає, що вона так само пасуватиме вам. Не жалійте часу для того, щоб вибрати сукню, яка ідеально окреслить ваш силует. Ви зекономите свій час, якщо скажете консультантам весільного салону, який фасон, колір вам до вподоби тощо. Обов'язково приміряйте усі сукні, які вам сподобалися. Консультанти весільних салонів терпеливо допоможуть вам, адже вони усвідомлюють, наскільки важливий для вас є вибір весільного вбрання.

Приміряти сукню треба дуже обережно, щоб не забруднити її помадою або тональним кремом. Перед приміркою варто помити руки або протерти їх вологою серветкою.

Вартість сукні

Вартість весільної сукні суттєво зростає з використанням дорогих тканин, мережива, декорування ручної роботи. Деякі сукні складні у виконанні, виготовлені за спеціальними лекалами. Плаття, вишиті вручну, принципово не можуть бути дешевими. Якщо ви хочете придбати виріб видатного дизайнера або придбати сукню, привезену з іншої країни, приготуйтесь заплатити немалу суму. Значно дешевші сукні, які були в прокаті або переоцінені через розпродаж колекції.

Весільні салони

Весільний салон – це острівець затишку і краси. Можливо, це єдине місце, якого не торкаються будні, тут панує свято. У салоні ви зможете побачити себе у весільній сукні та аксесуарах у різних ракурсах за допомогою великих дзеркал, відчути себе королевою, знайти свій ідеальний образ і стиль. Сьогодні майже всі салони надають послуги сервісу. Весільну сукню, якщо потрібно, припасують до вашої фігури, підберуть довжину. До речі, аксесуари бажано купувати відповідно до обраного стилю у тому ж салоні, що й сукню, і приміряти все разом.

Весільні салони мають свою специфіку і методи роботи з клієнтами. В одних ви можете купити уже готову сукню, інші – шиють на замовлення. Деякі салони є представниками весільних брендів. Саме там ви можете придбати сукню «від кутюр'є».

Сукню також можна замовити за допомогою Інтернету в нікому не відомого виробника, але це досить ризиковано. Часто трапляється, що майбутня наречена мріє про одне плаття, а купує зовсім інше, яке на ній лежить просто ідеально. Тому якщо консультант весільного салону наполягає на примірці якоїсь сукні – поступіться. Примірка – важка праця, насамперед, для консультанта. І просто так він не буде втомлювати ні вас, ні себе.

Корисні поради

  • Дівчині, невисокій на зріст, пасуватиме сукня з глибоким вирізом, високою талією в стилі ампір, з короткими рукавами або без них.
  • Високій нареченій пасуватиме сукня із заниженою талією, з широким поясом, пишними рукавами.
  • Якщо ви чарівна «пампушечка», але хочете в такий день мати стрункий вигляд, намагайтесь не захоплюватися сукнею з надмірною кількістю мереживних вставок, воланів, складок.
  • Якщо ви худорлява, але хочете здаватися повнішою, сміливо обирайте моделі з пишними спідницями, з великою кількістю вставок, із широкими рукавами.
  • Надто повні або надто худі руки можна приховати за допомогою болеро.
  • Талія виглядатиме стрункішою, якщо обрати сукню з пишною спідницею.
  • V-подібний високий виріз візуально зменшить бюст, а от у сукні з вирізом в стилі ампір його розмір здаватиметься більшим.
  • Коли ідете приміряти сукню, не беріть із собою більше двох подруг – розгубитесь у розмаїтті суперечливих думок.

Недостатньо вибрати гарну сукню, щоб бути прекрасною. Потрібно подбати про образ загалом. Фата, діадема чи віночок, прикраси, рукавички, взуття, сукня, букет, сумочка, палантин чи болеро – складові образу нареченої. Усе потрібно ретельно продумати. І якщо ви це зробите, то неодмінно будете найпрекраснішою, неповторною нареченою на світі!

Евеліна Ковальчук
Щаслива пара №1 2009

© 2009-2020, НАТАЛІ-МОДА
© 2009-2020, design by MRoma