Колекція весільних суконь
«Шоколадна пристрасть»

ЗАХОПЛЕННЯ, КОХАННЯ, ПРИСТРАСТЬ… Палка, нестримна та жагуча. Почуття, що дарує райську насолоду, зігріває у найхолодніші ночі і змушує два серця битися в унісон. Таке ж солодке, як і шоколад…

Спробуйте незабутній смак життя разом із дизайнером Наталією Стефанчук. Нові колекції від ТМ «НАТАЛІ-МОДА» — весільна «Шоколадна пристрасть» та вечірня «Шоколадний коктейль» — справжнє відкриття сезону: елегантні, спокусливі та надзвичайно ніжні. Відчуйте усю гармонію барв та відтінків, неповторну ауру краси, легкості і флірту разом з нами!

Легкі тканини, надзвичайно витончене та розкішне мереживо, ексклюзивний дизайн у поєднанні з найактуальнішими трендами сезону — теплим шоколадом, темно-синьою глибиною, яскравою фуксією та ніжно-лимонним — перенесуть Вас у казковий світ, оповитий любов’ю та ні з чим незрівнянним смаком, смаком щастя та задоволення. Кохайте, даруйте компліменти і згадуйте найчарівніші миті свого життя!

Нехай кожен шматочок шоколадних ласощів покращує чуттєвість і настрій, а із сукні від ТМ «НАТАЛІ-МОДА» починається таке бажане і таке солодке Щастя!

© 2009-2020, НАТАЛІ-МОДА
© 2009-2020, design by MRoma