Весілля класу «VIP»

Катя і Вадим

Кожному хочеться, щоб його весілля пройшло на найвищому рівні, щоб все було як у найсміливішому пориві фантазій: з порятунком коханої із замку, танцями на природі, супроводом музикантів, церемонією одруження під тихий плескіт хвиль, зірковим шоу і, звичайно, найкращим нарядом. Одним словом: Бездоганно...

...Знайомство в аеропорті, перше побачення у Софіївському парку, весілля, що почалось у Києві і закінчилось у Тернополі. Казка, яка розпочалась влітку 2008, і триватиме усе життя... Казка про Катерину та Вадима.

Коли і при яких обставинах Ви познайомились?

Катя: Познайомились ми два роки тому. Сталось це в аеропорті Бориспіль: я з подругою поверталася з відпочинку, нас зустрічав її хлопець з другом (другом був Вадим), цей синьоокий красунчик відразу мені сподобався.

Вадим: Кароока красуня з першого погляду припала мені до серця. Дуже хотілось поспілкуватися з нею, проте від захоплення не вистачало слів. Перша наша розмова виглядала так:

— Я Вадюха, приємно познайомитись.

На що вона відповіла: — А я Катюха.

Розкажіть про перше побачення.

Катя: Це був осінній і дуже теплий ранок. Коли ми зустрілись, Вадим мене запросив в Уманський Софіївський парк. Дуже романтично прогулюватись алеями, які були свідками кохання сім’ї Потоцьких.

Згадайте, яким було освідчення.

Вадим: Ми зустрічалися з Катериною вже півтора роки, та не тільки зустрічались, ми вже жили разом більше року. Я зрозумів, що вона та дівчина: єдина та неповторна, з якою я хочу прожити все життя, любити та оберігати її. Тому спочатку освідчився з обручкою коханій, а потім попросив руки у її батьків.

Розкажіть про підготовку до дня весілля.

Катя: Розписались ми з Вадимом у березні в Києві, а весілля відсвяткували 24 квітня в Тернополі. Підготовка до цього дня була дуже насиченою, так як в Тернопіль ми приїхали за тиждень до весілля. Ми вчились хореографії у танцювальному клубі «Ларівель», де проходили репетиції нашого першого весільного вальсу. Займались узгодженням меню, весільної програми, приміряли плаття...

Вадим: Найвідповідальнішими для мене були уроки вокалу, адже так хотілось здивувати кохану Катерину піснею «O Sole Mio»…

Чи довго шукали сукню?

Катя: Після пропозиції я відразу почала шукати весільне плаття.

Знайти його було не просто, оскільки хотілось щось надзвичайно гарне і оригінальне. Відвідала величезну кількість бутіків у Києві, проте так і не знайшла того, в якому хотіла б бути нареченою. Та коли зайшла у весільний салон «Наталі-Мода», одразу зупинила погляд на своїй сукні: цей витвір мистецтва кольору «айворі» зі шлейфом, що зручно підчіпався, неначе виринув з моїх мрій. Салон «Наталі-Мода » просто зачарував мене своєю вишуканістю, професіоналізмом та оперативністю роботи.

Вадим: Катерина була дійсно вражаюча. Коли я побачив свою кохану в день нашого весілля, то був зачарований цією неповторною красою і не міг відірвати погляду від неї. Катерина була найчарівнішою нареченою в цілому світі, моєю нареченою.

Яким був День весілля?

Катя: Святкування пройшло на найвищому рівні. Завдяки чіткій поетапній підготовці весілля агенцією «Наталі-Мода» (від вибору банкетного залу та його оформлення до організації фуршету), цей день став казковим. Найбільше вразив мене сюрприз коханого: виконання пісні «O Sole Mio» з музичним супроводом під час обряду викупу нареченої.

Не залишив без емоцій «суперовий» весільний кортеж із лімузину та чотирьох мерседесів, на сріблястих капотах яких розцвіли живі квіткові композиції. Ще більшої романтики надало випускання сніжно-білих голубів – птахів вірності та сімейного щастя. Поєднанням ніжної пристрасті двох закоханих сердець став перший весільний танець в оточенні сотень мильних бульбашок та іскор холодних вогнів. Завдяки його постановці клубом «Ларівель» під музику із кінофільму «Мой ласковый и нежный зверь» гості були зворушені до сліз. Оформлення виїзної церемонії в європейському стилі та залу заслужило не лише нашої похвали, а й компліментів гостей, за що велике спасибі весільній агенції «Наталі-Мода». Феєричну забаву забезпечив найпопулярніший у Тернополі тамада Юрій Шкільняк. А Верка Сердючка…просто розбомбила всіх жартами, танцями та піснями.

Що для Вас сім’я?

Сім’я будується на любові, взаєморозумінні, підтримці та повазі один до одного. В тяжких ситуаціях не опускаються руки, а разом знаходять виходи. Сім’я – це те місце, де тебе кохають та підтримують. Це ті люди, які тебе ніколи не залишать.

Ваші побажання для читачів журналу «Щаслива пара».

Кохайте і будьте коханими!

© 2009-2020, НАТАЛІ-МОДА
© 2009-2020, design by MRoma